De ultradunne Medium Flow silicone speen uit deZerø.Zerø™ collectie van Suavinexis gemaakt om de vorm, flexibiliteit en het gevoel van een echte tepel na te bootsen. Dankzij de natuurlijke gebogen vorm kan je kindje makkelijker een goede houding aannemen tijdens het drinken. Daarnaast voorkomt de speen dat je kindje lucht inslikt dankzij de vorm, en doordat de speen altijd gevuld blijft met vloeistof.
De Medium Flow speenheefteen normale uitstroomsnelheid, deze speen kan naast melk en water ook gebruikt worden met dun gepureerd sap of pap. Verder heeft hij fysiek ook de uitstraling van een echte tepel. Geschikt voor kindjes vanaf 0 maanden.
Eigenschappen:
Stel ons uw vraag
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
Sorteren op:
Geen reviews gevonden.
Bij Redhart.nl geloven we dat online shoppen leuk en voordelig moet zijn. Redhart.nl biedt een breed assortiment van woon- en huishoudproducten, speelgoed en cadeaus — zorgvuldig geselecteerd en scherp geprijsd. Dankzij onze actuele voorraad en snelle verwerking kun je vaak profiteren van razendsnelle levering: bestel op werkdagen vóór 16 uur en wij doen ons best je pakket al de volgende dag te bezorgen.
Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW en exclusief verzendkosten. - Powered by CCV Shop software webshop